Szukasz jedynej w swoim rodzaju torby? Sprawdź czym charakteryzują się torby z recyklingu

0
847

Torby z recyklingu idealnie nadają się dla osób, które lubią wyróżniać się w tłumie oraz tych, którym bliskie są problemy związane z ochroną środowiska. W dzisiejszych czasach konsekwencją prowadzenia różnych rodzajów działalności gospodarczych są ogromne ilości odpadów. Na szczęście, część z nich nadaje się do ponownego użycia. Przykładem mogą być nośniki reklamowe. Powstają z nich oryginalne i stylowe torby dla kobiet i mężczyzn.

Jakiego rodzaju torby znajdują się w ofercie marki Trashki?

Sklep Trashki.pl to świetne miejsce do poszukiwań wymarzonej, nieprzeciętnej torby. Producent działa na rynku już od 2010 roku. W tym czasie ugruntował swoją pozycję na rynku i przygotował całkiem imponujący katalog produktów. W asortymencie znajdują się:

  • torby na ramię,
  • plecaki,
  • futerały,
  • saszetki i nerki,
  • shoppery i siatki.

Torby z recyklingu występują w różnych wielkościach. Z powodzeniem znajdziemy tutaj modele, które pomieszczą rzeczy w rozmiarze A4. Takie torby nadają się zatem do przenoszenia laptopa lub tabletu (warto także sprawdzić ofertę klasycznych futerałów na laptopy). Posiadają także mniejsze kieszonki, w których można umieścić dokumenty oraz wszelkie inne akcesoria. Swoją ulubioną torbę znajdą tutaj zarówno panowie, jak i panie. W opcji są torby prostokątne, jak również egzemplarze o owalnych kształtach.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także plecaki z recyklingu. Są pojemne i niezwykle wygodne w użytkowaniu. Co ciekawe niektóre modele posiadają klapkę, która po rozłożeniu tworzy komin. Powiększa on istotnie pojemność plecaka. Znów popularne stają się także torby typu nerka. Umieszcza się je w pasie. W takiej saszetce bez problemu zmieszczą się między innymi: telefon oraz dokumenty.

Z czego wykonane są torby z recyklingu?

Wszystkie produkty oferowane przez sklep Trashki powstają z materiałów z odzysku. Głównymi surowcami używanymi do produkcji toreb są banery winylowe oraz dętki rowerowe. Taka forma produkcji gwarantuje indywidualny charakter wyrobów. Torby występują w kilku wariantach, ale ze względu na fakt, że każdy baner reklamowy jest inny, w związku z tym również nie znajdzie się drugiej takiej samej torebki lub plecaka.

Warto podkreślić, że cały asortyment jest szyty ręcznie zgodnie z założeniami sztuki kaletniczej. Produkcja odbywa się z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Zakupiona torba na pewno posłuży jej użytkownikowi przez długi czas.

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Każdy, kto jest zainteresowany zakupem unikalnej torby Trashki, powinien odwiedzić stronę internetową tej marki. Jej oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Osoby prywatne mogą skorzystać ze sklepu internetowego.

Natomiast współpraca biznesowa opiera się na zagospodarowaniu odpadów promocyjnych i przetwarzaniu ich w produkty pełnowartościowe. Każdy przedsiębiorca, który chciałby pozbyć się zalegających w magazynie materiałów reklamowych, może zgłosić się do firmy i przyczynić się do powstania takich efektownych toreb. Każda oferta zostanie rozpatrzona indywidualnie. Dla większości z nas – banery, rollupy, siatka, flagi, namioty, balony reklamowe, gumy drukarskie – to tylko bezużyteczne śmieci. Dla załogi Trashki są to jednak materiały o niezwykłym potencjale. Posiadają one takie użyteczne właściwości, jak: wytrzymałość i wodoodporność.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here