Materace Tempur Hybrid – w czym tkwi ich fenomen?

0
1529
materace

Na rynku znaleźć można materace różnych firm, które nie tylko różnią się ceną, ale przede wszystkim jakością. Wiadomym jest, że sen odgrywa duże znaczenie w życiu każdego człowieka. W ogromnej mierze zapewnia dobry nastrój i samopoczucie. Dlatego decyzja o jego kupnie nie powinna być dziełem przypadku. Liderem w kategorii produktów Premium są te z kolekcji Tempur Hybrid – zaprojektowane pod okiem wykwalifikowanych specjalistów przy udziale najwyższej jakości materiałów.

Pianka Tempur oraz sprężyny Precision – kluczem do sukcesu

Innowacyjne materace Tempur Hybrid przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób, dla których nie bez znaczenia pozostaje komfort i wygoda użytkowania. Wykonane z wyjątkowego materiału dopasowującego się do ciała, dzięki czemu zapewniają niezrównane doznania. Materace Tempur Hybrid łączą właściwości materiału Tempur oraz czułych mikro sprężyn Precision, które działają indywidualnie, przez co gwarantują optymalne dopasowanie podłoża do naturalnych krzywizn tułowia. Dzięki tak nowoczesnej budowie, z materaca może korzystać każda osoba – niezależnie od tego, czy boryka się z wadami postawy, czy nie. Zastosowane sprężyny są wytwarzane w procesie gięcia na zimno, przez co zapewniają wysoką trwałość i wytrzymałość.

Wykorzystana do produkcji materaca Tempur Hybrid pianka została opracowana przez naukowców w celu ochrony astronautów przed negatywnymi konsekwencjami przeciążeń, do jakich dochodzi na starcie. Jest w stanie zagwarantować perfekcyjne podparcie dla ciała oraz prawidłowe ułożenie kręgosłupa przez cały czas. Tę rewolucyjną technologię wykorzystały laboratoria Tempur, udowadniając że ich produkty stanowią odzwierciedlenie najnowocześniejszych rozwiązań.

Nie tylko wygoda podczas snu, ale również w utrzymaniu czystości

Niewątpliwą zaletą materacy Tempur Hybrid, oprócz oczywiście niezrównanego komfortu wypoczynku, jest łatwość utrzymania czystości (modele z kolekcji Elite oraz Luxe są wyposażone w pokrowiec QuickRefresh) – mogą być prane w warunkach domowych. Wysokiej jakości pokrowiec jest wyposażony w praktyczne zapięcie, które pozwala na szybkie ściągnięcie – dodatkowo zapewniając długotrwałe uczucie świeżości (posiadają umiejętność odprowadzania wilgoci). Na uwagę zasługuje również ich oryginalny design, który został zaprojektowany przy współpracy z najlepszymi liderami w dziedzinie wzornictwa. Materace Tempur Hybrid w fenomenalny sposób łączą zalety materacy sprężynowych z innowacyjnym materiałem Tempur, dzięki czemu są w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here